KURŞUN HURDA

Açıklama

Kurşun, yaygın bir metal olması ve kolay işlenebilmesi nedeniyle endüstride oldukça yaygın kullanılan bir metaldir. Boya endüstrisi, akü ve pil fabrikaları, metal endüstri ve patlayıcı sanayide yaygın kullanıldığından, geri dönüşüme ciddiyetle kazandırılmadığı taktirde atık sular içerisinde yaygın olarak bulunmaktadır ki bu durum istenmeyen kirliliklere neden olmaktadır.

Ayrıca kurşun çıkarılması zor ve maliyeti yüksek bir madendir. Kurşun hurdasının geri dönüşüme kazandırılması sağlığımız açısından önemlidir.

Kullanmadığınız, kurşun ihtiva eden akü, pil vb. gibi metallerinizin bulunduğu kurşun hurdalarınızı saklayınız ve çöpe atmayınız. Kuşadası Fırat Hurdacı, bu konuda size gereken desteği verir ve deneyimli uzman kadrosuyla hurdalarınız ayrıştırarak size kazanç sağlayacağı gibi kurşun hurdalarınızı tehlike yaratmadan geri dönüşüme kazandırırak çevreyi ve geleceğinizi daha yaşanılabilir hale getirmek için uğraş verir.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.