SARI PİRİNÇ HURDA

Açıklama

Sarı pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkli alaşımın genel ismidir. Bu nedenle çinko miktarı yüksek bir sarı pirinç hurdası, bakır oranı yüksek olan sarı pirinç hurdasına göre sert ve işlenmesi zordur. Bu nedenle sarı pirinç hurdasının rengi kızıla ne kadar yaklaşmışsa bakır oranı da o derece yüksek olur ve değeri artar.

İnşaat sektörünün yine başlıca kullanmakta olduğu metallerden olan sarı pirinç hurda, nalburiye, elektrik, musluk, ev eşyaları, vs. alanlarda önemli miktarda bulunmaktadır. Sarı pirinç hurdanızın değerini sizin için tespit ediyor, yerinden alıyor ve geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz.

Bina yıkımı, fabrika yıkımı, ev tadilatı gibi hurda oluşan işlerinizde Kuşadası Fırat Hurdacı‘yı aramanız halinde uzman kişilere ulaşmış olacaksınız ve sarı pirinç vb. gibi hurdalarınızdan anında maksimum kar elde edecek, ülkenin, doğanın ve çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle sarı pirinç hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde yer almaktadır.

Kuşadası Hurdacılık, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile sarı pirinç hurda konusunda size en doğru fiyatı verir. Sarı pirinç hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine, çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.