Ana SayfaHakkımızda

Siz değerli müşterilerimize her konuda detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Giderek kötüleşen ve kirlenen gezegenimiz dünyamızı bu süreçlerde korumamızın en önemli olan yollardan bir tanesi Hurda ve atıkların genel’de geri dönüşümü olduğunu bilen firmamız , dünyayı yani yaşadığımız yeri yaşanır. Yaşanabilir. Bir hale getirmek için hurda ve tüm geri dönüşüm malzemelerinizi toplayarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bu sayede doğaya ve çevreye faydalanır. Ve ülke ekonomisine geri kazandırıyoruz. Böylece katkıda bulunuyoruz.

Her yıllarda tonlarca geri dönüşüm içeren bir çok Hurda , araştırma olmadan doğaya karışır. Bu Hurdalar malum tüm canlıların ve insanların yaşam alanını tehdit etmektedir. Mesela örnek olarak , plastik bir şişe doğada kaybolması , Hurda ilgili araştırmalar sonucu 3 bin yıl gibi bir süre zarfında kaybolmaktadır. Böylece 1 ton kadar plastik hurdası geri dönüşüme kazandırılırsa , yaklaşık 14 bin kw/s  enerji tasarrufu kazanılır. Ve elde edilir. Hakkımızda devamlı olarak siz müşterilerimize bilgi sunmak ve detaylandırmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda ve şirket detayları konusunda Aydın’da yer alan şirketimiz , metal ve hurda konularındaki deneyimi ve bilgisi , alanında profesyonel olmuştur. Kadro ve çalışan deneyimli ve dirençli güler yüzlü olarak müşterilerimize devamlı olarak iyi bir hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan itibaren bugünlere kadar , hurda konuları ile en yeni olan geri dönüşüm yapan teknolojilerini bünyemize katmış bulunmaktayız. Lisanslı entegre edilmiş geri dönüşüm tesislerimiz ’de faaliyet göstermekteyiz.

Kuşadası Hurdacı , olarak dünyayı her daim yaşanabilir kılmak ve bu bilinç ile yer yüzünü koruyabilmek sorumluluğunu üstlenmiş bulunmaktayız. Hurda alanındaki uzman kadromuz ile müşterilerimize kazanç sağlamayı ve en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmekteyiz.

Kuşadası Hurdacılık , daima atıkların toplanabilmesi ve geri dönüşüm konularında dünyanın en yeni teknolojilerini takip ediyoruz. Ve bu sayede şirketimiz tedarikçilerimizin ve değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel , hızlı , etkin , çözümler, üretebilmenin bilinci içerisinde olmaktadır.

Kuşadası Hurdacı , uzun vadeli olarak ve güvene dayalı olan çalışma prensiplerimiz ve misyonumuz  ile siz saygı değer müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Hazır bulunmaktadır.

Hep birlikte ülkemize güç ve iyi bir ekonomi , çevremize iyi bir doğa ve sağlıklı bir yaşama , insanlığa ve canımız olan çocuklarımıza mutlu bir yarın bırakalım.

Hakkımızda siz değerli müşterilerimize en ayrıntılı detaylar ve bilgiler sunmaktan mutluluk duyarız.