ÇİNKO HURDA

Açıklama

Çinko, genellikle otomotiv ve elektrik endüstrinin döküm kalıplarında, çelik gibi maddelerin korezyona karşı galvanize edilmesinde, florasan lambalar ve pillerin gövde yapıları gibi bir çok yerde kullanılmaktadır.

Çinko hurda, geri dönüşüme uğrayarak tekrar üretime kazandırılır, bu sayede dışa bağımlılığı azaltarak, madenlerimizin en verimli şekilde kullanılmasına neden olur. Metal hurdalar içerisindeki değerli hurdalardan biri olan çinko hurda, profesyonel kadromuz ile sizden teslim alınır, gerekli ayrıştırmalar yapılarak geri dönüşüme kazandırılır.

Bina yıkımı, fabrika yıkımı, ev tadilatı gibi hurda oluşan işlerinizde Kuşadası Fırat Hurdacı’yı aramanız halinde uzman kişilere ulaşmış olacaksınız ve hurdalarınızdan anında maksimum kar elde edecek, ülkenin, doğanın ve çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Kullanım alanının çok olması nedeniyle çinko hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde yer almaktadır. Kuşadası Hurdacılık, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile çinko hurda konusunda size en doğru fiyatı verir. Çinko hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine, çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.